"Firma Chairman działa na rynku od 2007 roku. W tym czasie zrealizowała wiele projektów, specjalizując się w aranżacji i wyposażaniu gabinetów prezesów największych spółek, ambasadorów, prawników i lekarzy. W oparciu o zdobyte doświadczenie i analizę rynku opracowaliśmy specjalną ofertę mebli biurowych, dającą unikalne korzyści. Jesteśmy w stanie dostarczyć bardzo szeroki asortyment w wielu liniach stylistycznych, kolorystycznych i w różnym poziomie cenowym. Specjalizujemy się w meblach gabinetowych i biurowych najwyższej jakości dla wymagających klientów, nasze meble wykonane są ze starannie wybranych surowców. Wyróżniają się dokładnym wykonaniem i dbałością o szczegóły wykończenia. Każdy mebel jest wyprodukowany z materiału optymalnie dobranego do jego funkcji. "
Zobacz pełny opis

Asortyment
meble gabinetowe meble biurowe biurka fotele krzesła konferencyjne

Chairman
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 33 110 55

domoteka@chairman.pl


Parter

Aktualności związane z Chairman

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.