Belbazaar łączy skandynawski, surowy design z ciepłem naturalnych materiałów. Lite drewno, woskowane lub piaskowane, w naturalnych, jasnych kolorach, bawełniane poduszki, zasłony, meble wytwarzane ręcznie, często z materiałów już raz przetworzonych, ręcznie zdobione torebki, ręcznie tkane, wełniane dywany… Zapraszamy, trochę nostalgii, industrialnych dodatków, czystej formy - gotowy przepis na przyjazne i wygodne wnętrze...

Zobacz pełny opis

Asortyment
łóżka stoły krzesła komody biblioteki stoliki kawowe salon sypialnia dodatki jadalnia

BEL BAZAAR SP Z O.O.
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 331 08 06

domoteka@belbazaar.pl


Parter

Aktualności związane z Belbazaar

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.