Arino House jest firmą rodzinną, która od pokoleń zajmuje się szeroko pojętym stolarstwem. Od lat osiemdziesiątych rozpoczęła produkcję unikatowych mebli z drewna.
Meble Arino House to wysokiej jakości wyroby wykonane z użyciem tradycyjnych i nowoczesnych technik dostosowanych do indywidualnych potrzeb i zamówień klienta. Cechują się oryginalnym wzornictwem i trwałością, tworząc wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrza zachowując przy tym balans miedzy tradycją, a nowoczesnym stylem i wysokimi wymogami kolejnych pokoleń Klientów.

Dewizą firmy jest jakość i precyzja wykonania, zaś zadowolenie i satysfakcja Klienta - największą nagrodą.

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym salonie: http://goo.gl/AtbnlA.

KUCHNIE * JADALNIE * GARDEROBY * GABINETY - BIBLIOTEKI * MEBLE ŁAZIENKOWE * KOMODY * SZAFY * WITRYNY * ZABUDOWY * DRZWI WEWNĘTRZNE

Zobacz pełny opis

Asortyment
meble na zamówienie kuchnie jadalnie biblioteki gabinety garderoby łazienki komody szafy witryny zabudowy drzwi

Arino House
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

85 682 32 23

biuro@arino.pl


Parter

Aktualności związane z Arino House

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.