Zapraszamy do nowego salonu Alladyn w Domotece, który w swojej ofercie posiada niezwykłe, ręcznie tkane dywany, pozwalające uświetnić każde wnętrze. 

Marka Alladyn oferuje zarówno wzory tradycyjne – zdobne, o motywach roślinnych lub z popularnym medalionem, jak i nowoczesne, gdzie królują geometryczne wzory i abstrakcyjne obrazy. Ofertę salonu uzupełnia także barwna kolekcja dla dzieci. Wszystkie produkty są sprowadzane z krajów o wielowiekowej tradycji tkania dywanów, jak Chiny, Afganistan, Indie czy Iran (Persja), a zostały stworzone z materiałów najwyższej jakości – jedwabiu i wełny. Poza dywanami marka proponuje także wykonane ręcznie artykuły dekoracyjne.

Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich kupujących, salon oferuje możliwość prezentacji produktu w domu klienta. Dzięki temu zyskamy pewność, że wybrana kolorystyka i wzory doskonale wkomponują się w aranżacje naszych mieszkań.

Zobacz pełny opis

Asortyment
dywany dywany orientalne ręcznie tkane dywany artykuły dekoracyjne dywany dla dzieci dywany z Indii dywany z Chin

Alladyn
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa


Parter

Aktualności związane z Alladyn

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.