ALEOTTI Sp. z o.o. jest firmą handlową wyspecjalizowaną w handlu materiałami wyposażenia wnętrz w pełnym zakresie – zaczynając od łazienki i kuchni, a na tarasie i balkonie kończąc. 

Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm i wymagających klientów, a także we współpracy z architektami i biurami projektowymi. 

Efektywnie wykorzystujemy dostępne materiały i produkty, tak aby zaspokoiły potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Szczegółowo analizujemy indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, co pozwala na wybór optymalnego rozwiązania bez ponoszenia zbędnych kosztów. 

 
Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i oferowanych produktów oraz pełną satysfakcję Klienta. Nasi specjaliści zapewnią sprawną i fachową obsługę każdej inwestycji, na każdym jej etapie – od momentu zamówienia do dostawy towaru na miejsce.

Zobacz pełny opis

Asortyment
łazienka kuchnia ceramika sanitarna projektowanie armatura łazienkowa wanny kabiny płyty ceramiczne armatura kuchenna agd zlewozmywaki

Aleotti
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa


Parter

Aktualności związane z Aleotti

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.