Salony meblowe Aksonometria znajdują się w  Warszawie na ul. Łuckiej 18 oraz w Centrum Handlowym Domoteka przy ul. Malborskiej 41

Oferta Aksonometria się głównie z wyselekcjonowanych Niemieckich, Austriackich oraz Szwajcarskich firm reprezentujących najwyższy standard jakości oraz stylistyki na świecie.

Nieustanna chęć znalezienia przez  Aksonometria nowych partnerów handlowych odpowiadających naszym wymaganiom potwierdza nasza coroczna obecność na międzynarodowych targach mebli (m.in  w   Kolonii, Paryżu, Mediolanie)

Dzięki dążeniu do perfekcji Aksonometria tworzy wnętrza nie tylko zawierające najlepszą relację ceny do jakości produktu, ale także wnętrza spełniające wszelkie oczekiwania klienta.

Na co dzień służymy architektom,  projektantom, oferując poza pomocą i  doświadczeniem atrakcyjne warunki  współpracy przy realizacjach indywidualnych oraz kontraktowych.

Zapraszamy

Aksonometria Team

Zobacz pełny opis

Asortyment
meble biurowe biurka fotele sofy stoliki kawowe szafy meble ogrodowe dywany kuchnie stoły meble dziecięce meble niemieckie lampy szafki RTV garderoby

Aksonometria
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 771 41 93

biuro@aksonometria.pl


Parter

Aktualności związane z Aksonometria

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.