Black Friday w Selene

Każdy z nas przesypia jedną trzecią życia. Warto zapewnić sobie odpowiedni komfort i odpoczynek podczas snu. W miarę postępu medycyny i zdrowego stylu życia
przywiązujemy coraz większą uwagę do starego przysłowia "Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz". 
W Domotece znajdziecie salon firmy Selen, która od prawie 20 lat oferuje wysokiej klasy produkty związane z ergonomią zdrowego snu.
Marka Selene znana jest z najwyższej jakości materaców rehabilitacyjnych.

Na 24 listopada salon Selene przygotował dla Was specjalną zniżkę - 20%. Promocja obejmuje wszystkie produkty dostępne w salonie.
Możecie wybierać z szerokiego asortymentu materaców rehabilitacyjnych dla dorosłych, dzieci i osób starszych.
W salonie znajdziecie także podgłówki, drewniane i tapicerowane łóżka, stelaże i pościel.
Wszystkie produkty Selene wykonane są z naturalnych surowców gwarantujących najwyższą jakość i komfort.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.