Do 23-go grudnia oferujemy rabat -20% na lustra znajdujące się na stanie magazynowym. 

 

 

1. Promocja dotyczy wyłącznie luster ze stanu magazynowego.  

2. Promocja nie obejmuje produktów na zamówienie.  

3. Wyprzedaż obowiązuje przy płatności gotówką lub na kartę płatniczą.  

4. Upusty ze strony internetowej i upust tytułem wyprzedaży już istniejących oraz produkty w stałej promocji nie sumują się i nie mogą przekroczyć maksymalnej wartości promocji  -20%  

5. Nie ma możliwości rezerwacji towaru w dniach promocji - sprzedaż i odbiór musi nastąpić w wyznaczonych dniach

6. Promocje nie łączą się.  

Przedsiębiorstwo Handlowe KOMA Maciej Mroczkiewicz
KOMA Oświetlenie

Zobacz więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.