Promocja Happy Holiday trwa w salonie Flexa w Domotece od 8 do 24 grudnia 2017 roku. Sprzedaż produktów dostępnych od ręki będzie prowadzona z rabatami do -20% (wielkość rabatu zależy od rodzaju towaru). Promocja nie obejmuje towarów na zamówienie.
 

Marka Flexa tworzy kompleksowe, współczesne, skandynawskie wnętrza dla dzieci i niemowląt. Wszystkie produkty są zaprojektowane tak, aby stworzyć w pokoju dla dziecka bezpieczne i stymulujące otoczenie, które można zmienić i zaadaptować do ciągłych zmian
w rozwoju młodego człowieka. Flexa proponuje rozwiązania funkcjonalne, zachęcające do zabawy i wytrzymałe, a przy tym w rozsądnych cenach.

Flexa w swojej działalności przestrzega surowych norm produkcji, dlatego klienci firmy mogą być pewni, że kupują towar bezpieczny i wysokiej jakości. Zapraszamy do Domoteki.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.