W najbliższych dniach zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu w Domotece. W związku ze zbliżającymi się Świętami organizujemy Wielkie Świąteczne Porządki na sklepowej ekspozycji. W tym czasie mogą Państwo zakupić piękne meble wypoczynkowe i materace w niespotykanie niskich cenach. Co najważniejsze wszystkie produkty znajdujące się na wyprzedaży, są dostępne "od ręki", dzięki czemu nie musimy czekać długich tygodni, na realizację zamówienia. Mamy więc 100 % pewności, że zakupione meble będą na czas. 

Serdecznie zapraszamy! Eccelent Meble

ECCELENT meble
ECCELENT meble

Zobacz więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.