Black Friday w DlaSpania

Na Czarny Czwartek firma DlaSpania przygotowała rabaty w wysokości do 70% pierwotnej ceny materacy i łóżek. Promocja obowiązuję w sklepach stacjonarnych w terminie od 24 do 26 listopada.
DlaSpania to firma z długoletnią tradycją na rynku, której celem jest zapewnienie klientom zdrowego i spokojnego snu.

Firma oferuje bogaty wybór materacy, stelaży, łóżek, poduszek i akcesoriów. Klienci mogą wybrać z szerokiej oferty materacy, taki który spełni ich oczekiwania. W ofercie dostępne są m.in. materace lateksowe, piankowe, sprężynowe, termoelastyczne, zdrowotne oraz wiele innych. Wszystkie produkty firmy mają na celu poprawę jakości snu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.