Rabat w wysokości 20% w BoConcept. Czas otworzyć przedświąteczny sezon zakupowy! W dniach 24-26 listopada salonie BoConcept odbędzie się weekend pełen promocji. Klienci duńskiej marki będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanego rabatu.

Popularny nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i coraz bardziej w Europie Black Friday wypada w tym roku 24 listopada. Marka BoConcept wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i proponuje wyjątkową promocję przez cały weekend.

W dniach 24-26 listopada br. we wszystkich salonach BoConcept będzie czekać specjalna przedświąteczna oferta: rabat w wysokości 20% na wszystkie meble
z aktualnej oferty, które zostaną zamówione lub kupione podczas obowiązywania promocji. Jedynym warunkiem skorzystania z oferty jest kolor zamawianego produktu – rabat obejmuje tylko meble i dodatki w kolorze czarnym lub jej pochodnych odcieni.

Black Friday w BoConcept, otwierający przedświąteczny sezon zakupowy, to doskonała okazja na upolowanie wyjątkowych prezentów w atrakcyjnych cenach dla siebie
i najbliższych. To także doskonały moment aby wprowadzić do swojego wnętrza ponadczasową klasyczną czerń i zaoszczędzić przy tym 20%.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.