Black Friday w JMB Design

Od dziś do niedzieli 26 listopada w sklepach JMB Design obowiązuje promocja -20% na cały asortyment. Zapraszamy do salonu w Domotece.

 

JMB Design oferuje wyjątkowe i ekskluzywne łóżka i materace najnowszej kolekcji krajowego producenta firmy JMB - marki kojarzonej z najwyższą jakością i solidnością oraz firm europejskich takich jak: JOOP, NOLTE, HASENA, VIKING. Projekty łóżek współgrają z najnowszymi trendami światowego designu przy wykorzystaniu szerokiej gamy kolorystycznej tkanin, skór
i ekoskór. W ofercie salonów JMB Design znajdują się także dodatki i akcesoria do sypialni: pościel, szlafroki, ręczniki, poduszki dekoracyjne, dodatki JOOP, TOM TAILOR, narzuty, pledy WINTER CREATION, JENNIFER COLLECTION, MAISON MADLEIN, GF FERRARI, kołdry, poduszki INTER WIDEX.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.