Black Friday w Belbazaar

W Belbazaar możecie teraz kupić wybrane meble ze zniżką 20 lub 30%. Promocja obowiązuje do niedzieli 26 listopada. Wszystkie objęte promocją produkty możecie znaleźć na stronie firmy
w zakładce Black Friday https://belbazaar.pl/43-black-friday-

W sklepach marki dostępna jest szeroka oferta mebli do jadalni, sypialni i salonów. Znajdziecie też ręcznie malowane i misternie wykończone meble francuskie, które idealnie odnajdą się w bibliotece, salonie czy kuchni. W sklepie znajdziecie też szeroki wybór dodatków do domu i tekstyliów.
Z Belbazaar urządzicie swoje mieszkanie w zgodzie ze swoimi stylem życia, gustem i temperamentem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.