Skorzystaj z wyprzedaży i kup wyjątkowe meble Arino House w okazyjnych cenach!

Cenimy doskonałość, styl i trwałość. Jesteśmy przekonani, iż precyzja oraz dokładność wykonania naszych wyrobów zadowolą osoby o wysokich wymaganiach, ceniących sobie najwyższą jakość i luksus.

Dostawa ustalana indywidualnie. Możliwość odbioru w salonie Arino w Domotece.

Istnieje możliwość zaprojektowania i stworzenia dodatkowych mebli – wycena wg projektu.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.