SchodyToaletaSchodySchodyToaletaSchody ruchomeSchodyWejścieWejścieWindaBankomatSchody ruchomeWindaToaletaSchodySchody ruchomeSchody
SchodyToaletaSchodySchodySchody ruchomeSchodyWindaSchody ruchomeWindaToaletaSchodySchody ruchomeSchodyPokój matki z dzieckiemToaletaToaleta
Legenda

Wejście
Wejście
Schody
Schody
Schody ruchome
Schody ruchome
Bankomat
Bankomat
Pokój / toaleta dla rodzica z dzieckiem
Pokój / toaleta dla
rodzica z dzieckiem
Winda
Winda
Toalety
Toalety
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.