Domoteka

O Nas

Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka, to 60 salonów oferujących ponad 600 marek z asortymentem wyposażenia do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego, gabinetu, garderoby, kuchni, jadalni oraz łazienki. Cechą wyróżniającą Domotekę jest wyjątkowość prezentowanej oferty - ciekawe rozwiązania dla małych i dużych wnętrz dostosowane do małych i dużych portfeli oraz niezwykłe, mające styl i wyjątkowy charakter dzieła wybitnych projektantów. Na terenie Domoteki prezentowane są unikalne prace znakomitych artystów m.in. malarstwo i rzeźba, które można na miejscu kupić. Centrum umożliwia przyjemne spędzanie wolnego czasu, jest tu restauracja oraz pokój zabaw i edukacji dla dzieci.

Domoteka, to wyjątkowa przestrzeń, w której zarówno miłośnicy klasycznego wzornictwa, jak i najnowocześniejszego designu znajdą pełną gamę przedmiotów odpowiadających ich potrzebom i gustom - meble oraz akcesoria funkcjonalne i dekoracyjne potrafiące wydobyć unikalność każdego wnętrza.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.