Salon mebli stylowych RAD-POL zaprasza do zapoznania się z nową kolekcją La Star Day

Kolekcja włoskich mebli La Star Day to propozycja skierowana do wielbicieli pięknych, klasycznych mebli muśniętych odrobiną nowoczesnego wzornictwa, skrywającego się głównie w kolorystyce i drobnych detalach doskonale wkomponowanych w tradycyjną bryłę każdego z mebli. Dwie główne linie barw tej kolekcji to głęboka czerń oraz beż w odcieniu kości słoniowej, oba w wysokim połysku. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć doskonale wyważone proporcje pomiędzy klasyką a nowoczesnością, będące kwintesencją klasy i stylu. Dodatkowo wprowadzono sporo nowinek technicznych, takich jak najnowsze zawiasy firmy Blum oraz niezwykle użyteczny system Push & Pull, służący do otwierania i zamykania drzwi i drzwiczek, bez potrzeby mocowania w nich  tradycyjnych uchwytów, co bardzo zwiększa funkcjonalność, a przede wszystkim nie zakłóca idealnych linii i proporcji  wizualnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.