Nowe stylowe i oryginalne fartuchy od NyttaDesign juz w QFormie!

Przedstawiamy fartuchy marki NyttaDesign! Firma pochodzi ze Szwecji. Z wielką dokładnością i starannością tworzy fartuchy i różne dodatki do nich, np. rękawice czy uchwyty do gorących naczyń. Firma produkując fartuchy bardzo dba o środowisko. Wykonane sa one z organicznej bawełny, która doskonale znosi różne temperatury, więc bez problemu można prać je w pralce. W fartuchach NyttaDesign nie chodzi tylko o to, że chronią nas i nasze ubrania przed jedzeniem itd, ale przede wszystkim są piękne. Wyglądają niecodziennie i to je właśnie wyróżnia!

A teraz nowość w naszym sklepie stacjonarnym, a już niebawem na www.qforma.pl - fartuchy jeansowe oraz specjalnie coś dla najmłodszych - mama i córka mogą mieć te same fartuchy i razem celebrować przygotowywanie potraw. :) 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.