Novelle kolekcja na sezon jesień/zima 2015/16

Jadalnia Divy

Jadalnia o subtelnym, kremowym odcieniu w kompilacji z lustrzanym blaskiem frontów. Wytworny kolor miedzi w dodatkach i pojawiający się ponadczasowy wzór pepitki sprawiają, że wnętrze nabiera francuskiego szyku.
Propozycją prosto z sesji zdjęciowej dla Nowych Kostiumów sezonu jesień/zima 2015/16 jest wytworna jadalnia opleciona ciepłym słonecznym światłem.
Stół Klo to zdecydowana nowoczesna forma blatu połączona z wygiętą nogą zaproponowana w nowym wybarwieniu z gamy Novelle: beżu postarzonym.
Krzesło Queen zostało ubrane w biało-szarą pepitkę. Całość udekorowana została miedzianymi dodatkami z wazonem jesiennych kwiatów na czele. Ścianę zdobi nieskromna komoda 3D Luna. Jej fronty lustrzane w odcieniu brązu nadają całości blasku.

Krzesło Queen

Lekka forma krzesła Queen połączona z wysoki standardem wykończenia pozwala na efektowną oraz uniwersalną aranżację. Krzesło Queen urzeka estetyczną i nowoczesną linią. Szczególnie interesujące jest jego oparcie - wysokie i zakończone "uszami". Krzesło Queen to idealna forma do eksponowania tkaniny w duże wzory.
Propozycją prosto z sesji zdjęciowej jest natomiast szykowna pepitka w odcieniu bieli i szarości. Nadaje ona wnętrzu eleganckiego charakteru rodem z Francji.
Queen doskonale sprawdza się w pojedynkę jako krzesło przy toaletce lub biurku, jego ciekawa forma i lekko wyprofilowane nogi połączone z materiałem obiciowym stanowią mocny akcent aranżacji wnętrza. Komplet wygodnych krzeseł Queen rozstawionych wokół nowoczesnego jadalnianego stołu Klo to niebywała zachęta do tradycyjnego rodzinnego posiłku.

Toaletka Klo

Z pracowni Novelle w sezonie jesień/zima wyszła starannie przemyślana, dopracowana w każdym calu toaletka Klo. Myśl jaka towarzyszyła twórcom to proporcje, precyzyjniej rzecz ujmując perfekcyjne proporcje. Lekka, wygięta, kanciasta noga przy minimalistycznym blacie stworzyła mebel o nowoczesnym wyglądzie. Forma idealnie sprawdzi się w  nowoczesnych aranżacjach z kolekcją Musa, Charme, Bombato, Luna. W połączeniu z Musą zalecamy domówienie blatu lustrzanego w kolorze srebrnym lub brązowym nawiązującym do koloru frontów komody Musa. Bardzo dobrze toaletka komponuje się z lustrami  MIMI i LOLA.
Toaletkę dostępna w dwóch wymiarach. Schowana długa szuflada to praktyczny atut a to, że jest bez uchwytu nie zaburza odbioru formy mebla.  Dla kobiet, które będą stosowały ją jako toaletkę możliwość zamówienia toaletki z nadstawką, w której możemy schować dodatkowe przedmioty, biżuterię, kosmetyki.  
Toaletka Klo z powodzeniem może być używana jak biurko pod laptop, szuflada toaletki z powodzeniem zmieści laptop nowej generacji. Jej wysokość i szerokość pozwala na dostawienie krzesła. Gdzie jeszcze możemy zaaranżować toaletkę Klo? Sypialnia, salon łazienkowy, pokój dziecięcy/młodzieżowy.
Rodzina Klo to także konsola Klo oraz stół Klo.
Zainspiruj się biurkiem Egiza – Klo to także nieograniczone możliwości.

Sen Divy

Błysk kryształu i srebrzystość lustra dopełnia perłowo połyskująca tkanina. Tonujące odcienie szarości oraz taupe sprawiają, że wnętrze napawa anielskim spokojem. Idealnie dobrana kolorystyka jest nieskazitelnie wyważona. Całość wprowadza w błogi nastrój.
Tak właśnie wygląda sypalnia prawdziwej gwiazdy. Inspirowany mieszanką stylów projekt długo czekał na swoją prezentację. Nadeszła ona wraz z premierą Nowych Kostiumów sezonu jesień/zima 2015/16.
Pierwsze skrzypce gra tutaj łóżko Grace z pikowanym zagłówkiem. Zagłówek Grace posiada boki, na których oprzeć możemy głowę czytając książkę przed snem. Całość tworzy niebanalną bryłę którą ubrano w tkaninę o perłowym blasku i interesującej strukturze. Harmonijne dobrane kolory pościeli różnią się strukturą i wzorem tworząc wyrafinowane dopełnienie.
Sypialnia urządzona została z wykorzystaniem komody niskiej Musa, która spełnia funkcję szafki nocnej oraz komody 3 szufladowej Musa. Lustrzane fronty Musy o brązowym blasku współgrają z nowym wybarwieniem z gamy Novelle - beżem postarzonym. Komoda Musa to biżuteria wnętrza jest bardzo dekoracyjna. Kryształowe uchwyty to prawdziwa kropka na i.
Aranżacja dopieszczona została akcentami złota i miedzi w dodatkach dekoracyjnych. Lampy obok łóżka dzięki przezroczystej szklanej podstawie stanowią idealne tło do eksponowania ich blasku.
W tej sypialni chce się budzić i zasypiać.

Łóżko Grace

Błysk kryształu i srebrzystość lustra dopełnia perłowo połyskująca tkanina. Tonujące odcienie szarości oraz taupe sprawiają, że wnętrze napawa anielskim spokojem. Idealnie dobrana kolorystyka jest nieskazitelnie wyważona. Całość wprowadza w błogi nastrój.
Tak właśnie wygląda sypalnia prawdziwej gwiazdy. Inspirowany mieszanką stylów projekt długo czekał na swoją prezentację.
Łóżko Grace to gwiazda Nowych  Kreacji NOVELLE sezonu jesień/zima 2015/16.
Impulsem do stworzenia łóżka Grace jest niebywała popularność sofy i fotela Grace, które pojawiły się w wiosennych kostiumach w salonach. Tym razem projektanci zaproponowali łóżko z wyprofilowanymi bokami. Możemy na nich oprzeć głowę w trakcie czytania książki przed snem. Pikowanie gęste z małym guzikiem w środku to dodatkowy atut łóżka Grace. Całość tworzy niebanalną bryłę którą ubrano w tkaninę o perłowym blasku i interesującej strukturze. Harmonijne dobrane kolory pościeli różnią się strukturą i wzorem tworząc wyrafinowane dopełnienie.
Idealnie komponuje się w całość z komodą niską Musa oraz stolikiem lustrzanym Egiza.

Komoda niska Musa

Propozycją projektantów Novelle sezonu jesień/zima 2015/16 jest komoda niska Musa. Lustrzane fronty tym razem na powierzchni szuflad. Propozycją prosto z sesji zdjęciowej jest komoda wykonana w modowym beżowym wybarwieniu zestawiona z brązowym odcieniem lustra.  Wygląd zewnętrzny komody nastawiony jest na funkcje ozdobną w pomieszczeniu. Jest ona  biżuterią pomieszczenia, połyskujące lustrzane fronty, akcenty gałkowych. Komoda sprawdzi się w sypialni, łazience, holu, gabinecie.

Komoda 3 szufladowa Musa

Propozycją projektantów Novelle sezonu jesień/zima 2015/16 jest komoda szufladowa Musa. Lustrzane fronty tym razem na powierzchni szuflad. Propozycją prosto z sesji zdjęciowej jest komoda wykonana w modowym beżowym wybarwieniu zestawiona z brązowym odcieniem lustra.  Wygląd zewnętrzny komody nastawiony jest na funkcje ozdobną w pomieszczeniu. Jest ona  biżuterią pomieszczenia, połyskujące lustrzane fronty, akcenty gałkowych uchwytów – często kryształowych.
Natomiast jej szuflady są zaskakująco pojemne, z łatwością pomieszczą dużo ilość pościeli, ręczników, bielizny, kosmetyków... Komodę warto zestawić z lustrami LOLO i MIMI, toaletką Klo. Komoda sprawdzi się w sypialni, łazience, holu, gabinecie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.