Stworzyliśmy nowe koelkcje mebli, które wpasują się w niemal każde wnętrze i każde gusta. Poznaj nasze nowe propozycje: Mio, Muto oraz Lori!

MIO

Niepowtarzalne i stylowe

Stworzyliśmy kolekcję MIO by VOX, by pomóc Wam łatwo kreować wyjątkowe wnętrza – salon, jadalnię lub przedpokój. Z MIO dobieracie elementy, zmieniacie otaczający Was świat, zadziwiacie siebie i bliskich, ale przede wszystkim – cały czas czujecie się jak u siebie.

Wybieraj, komponuj i twórz

Tu liczy się Wasza wyobraźnia i oryginalna wizja. Meble z kolekcji MIO by VOX odczarowują wiele przestrzeni. Każdy może stworzyć wyjątkową i niespotykaną wcześniej zabudowę. Umożliwia to unikatowa konstrukcja regału, która oparta jest o dwa elementy konstrukcyjne: bukowe drabinki i skrzynki. Dodatkowo skrzynki można montować w 3 pozycjach prawo-lewo i dobierać do nich fronty. Można tak długo bawić się MIO, by uzyskać pożądany efekt.

Dla koneserów: estetyka i wysoka jakość materiałów

W meblach MIO by VOX spotkały się najnowocześniejsze trendy: połączenie szkła, metalu i zmysłowych tkanin dobranych z najwyższą starannością, aby zachwycić najbardziej wymagających. Solidne bukowe drewno zapewnia trwałość na długie lata, doskonałe bryły pozwalają codziennie obcować z artystycznym pięknem.

Po prostu zachwycające!

MIO to świat, w którym nic nie jest przypadkowe, a każdy szczegół kolekcji zwraca uwagę stylem i perfekcją wykonania. Najważniejsze jest, że to Wy sami tworzycie ten doskonały świat.

MUTO

MUTO jest takie jak Ty

Muto czuje się świetnie nawet w małych przestrzeniach i jest gotowe na wielkie zmiany. Ciągle rosnące tempo życia oraz małe, w stosunku do ilości posiadanych przedmiotów mieszkania, powodują że szukacie rozwiązań szytych na miarę. Kolekcja MUTO by VOX jest odpowiedzią na Wasze poszukiwania.

Wiele stylów, także do niewielkich wnętrz

Oto idea, która stoi za projektem tej pięknej i oryginalnej linii. Stworzyliśmy MUTO by VOX, byście sami mogli stać się architektami swoich wnętrz, tworząc je zgodnie z własnymi potrzebami, własną wrażliwością i wyobraźnią.

Modułowa natura kolekcji idealnie sprawdzi się każdego dnia

Życie to ciągłe zmiany. Dlatego moduły MUTO by VOX dopasujecie do różnych wnętrz, etapów życia i wymagań danej sytuacji. Uniwersalna, prosta forma MUTO i Wasza wyobraźnia zmienią wnętrze w zależności od potrzeb i nastroju. To proste i przyjemne jak zabawa klockami.

Dopasowuje się do Was – nie odwrotnie

Prostą formę MUTO by VOX możecie dowolnie wzbogacać o subtelne i efektowne dodatki z kolekcji, które znakomicie komponują się z białą barwą mebli i ażurowymi metalowymi frontami. Funkcje poszczególnych modułów MUTO również możecie zmieniać, by dopasować je do nowych potrzeb. MUTO to wolność i wygoda.

Życie jest łatwiejsze!

Przechowywanie, przeprowadzka, nowi lokatorzy i zmiana wystroju. Meble już nie ograniczają, a ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Pomysłowa i przemyślana konstrukcja MUTO by VOX daje Wam pełną swobodę aranżacji, a dzięki modułowej budowie i dodatkom zyskujecie praktycznie nieograniczoną dowolność kreacji Waszych ulubionych wnętrz.

LORI

Nowoczesne meble, które łączą prostotę i funkcjonalność

Z każdym dniem przybywa nam ważnych rzeczy, z którymi trudno się rozstać. Dzięki prostym i funkcjonalnym meblom, wszystkie będą uporządkowane, schowane i zawsze pod ręką. 

Doskonałe wyważenie obu tych cech sprawia, że pomysłowe przechowywanie zarówno w pokoju dziennym, jak i w gabinecie, jadalni czy biurze, nigdy nie było tak łatwe. Pełno tu pomysłowych schowków, mobilnych szuflad i ergonomicznych półek.

Zadanie LORI to przechowywanie

Mobilne szuflady podłogowe ułatwiają porządkowanie na dużych przestrzeniach. Dodatkowe schowki na drzwiach kredensu sprawiają, że każda schowana w nich rzecz stale jest w zasięgu ręki. Regulowane półki regału pozwalają zbudować domową bibliotekę, którą można dowolnie rozbudowywać dostawiając kolejne moduły. To tylko niektóre z wielu pomysłów czyniących z LORI by VOX odpowiedź na współczesne potrzeby porządkowania przestrzeni i przechowywania.

Trzy kolory LORI by VOX

Dąb szary, kaszmir, grafit – te tonacje przenikają się pomiędzy poszczególnymi meblami i pomieszczeniami. Regał harmonijka ma w sobie wszystkie trzy kolory, inne meble wykonane są w dwóch barwach lub mają tylko jeden odcień. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo stworzycie nietypowe aranżacje, w których meble różnego koloru będą się przenikać i tworzyć spójny zestaw. 
Pakowne. Szykowne. Takie jest LORI!

Wszystkie elementy kolekcji LORI by VOX cechuje neutralna estetyka, która doskonale harmonizuje z dowolnym wnętrzem, pasuje do pozostałych mebli i daje się łatwo wzbogacić dodatkami. Funkcjonalne możliwości tych mebli Was zaskoczą: odkryjecie, że „więcej rzeczy” nie musi wcale oznaczać „mniej przestrzeni”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.