Na doskonałe oświetlenie biurowe powinny zwracać uwagę osoby zatrudniające pracowników wykonujących pracę przy biurku, a także rodzice i opiekunowie dzieci oraz osoby uczące się. Wybór odpowiedniej lampki biurkowej lub lampy biurowej pomoże użytkownikom szybciej i wydajniej wykonywać powierzone zadania, a także wpływa na ich samopoczucie i poprawia skupienie.

Stąd warto poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniej lampki. Zapraszamy więc do zapoznania się z wybranymi propozycjami przygotowanymi przez firmę KOMA Oświetlenie.

Przedsiębiorstwo Handlowe KOMA Maciej Mroczkiewicz
KOMA Oświetlenie

Zobacz więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.