Poznaj kolekcję stylowych łóżek JMB Design!

 

Łóżko kontynentalne TREND

Ponadczasowe, klasyczne łóżko kontynentalne posiadające piękny, prosty w formie design. Do wyboru są dowolne rozmiary oraz różne bazy. Trzy rodzaje tapicerki (tkanina, skóra licowa i ekoskóra), nieograniczona kolorystyka oraz możliwość dobrania innego szczytu sprawiają, że każdy może samodzielnie skomponować swoje wymarzone miejsce wypoczynku.

 

Łóżko kontynentalne CARMEN

Łóżko Carmen to klasyczne piękno zamknięte w ponadczasowej formie. Wykonane jest z najlepszych materiałów obiciowych. Rozmiar i kolor łóżka jest dostosowywany pod konkretne potrzeby klienta. Bazę produktu typu hotelowego - optymalną podstawę pod każdy materac - można wymienić na ramę z opcją pojemnika na pościel lub bez.

 

Łóżko CALYPSO

Niespotykany, bardzo wygodny profil zagłówka to idealne podparcie pod plecy. Możliwość doboru dowolnych kolorów i rodzajów obicia oraz rozmiaru łóżka. W opcji duży pojemnik na pościel. 

 

Łóżko  LINEA-Z

Funkcjonalność i prostota w jednym - to przepis na elegancki, ponadczasowy mebel pasujący do każdej sypialni. Szeroka, miękka rama łóżka może być wyposażona w pojemnik na pościel, a lekko odchylone, profilowane wezgłowie stanowi idealne podparcie pod plecy. Możliwość doboru dowolnych kolorów i rodzajów obicia oraz rozmiaru łóżka.

 

Łóżko KWADRA 2 PIK

Kwadra to piękny, nowoczesny i prosty design. Dowolne materiały obiciowe (tkanina, skóra naturalna lub ekologiczna) oraz rozmiar łóżka dobierane są zgodnie z wizją klienta. Możliwość wyposażenia w pojemnik na pościel.


MEBLE DLA DZIECI

Łóżko TOM

Tom to modne, młodzieżowe łóżko wyposażone w pojemnik na pościel. Dostępne jest w dwóch rozmiarach, a jego kolorystyka może być dowolna. Istnieje możliwość łączenia różnych rodzajów materiałów obiciowych. Łóżko dostępne jest zarówno w wersji prawej, jak i lewej. 

 

Łóżko JERRY

Jerry to łóżko młodzieżowe z funkcjonalnym pojemnikiem na pościel. Dostępne jest w dwóch różnych rozmiarach i w dowolnej kolorystyce. Atutem jest możliwość łączenia różnych rodzajów materiałów obiciowych. Łóżko dostępne w wersji prawej i lewej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.