Kolekcja #LOVE  - efekt współpracy Omeny Mensah z JMB Design już w sprzedaży! 

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, doktorantka słynnej warszawskiej SGH, założycielka fundacji Omenaa Foundation, autorka książek "Twoje 3i" i "Gorzka czekolada", a także… doskonała projektantka luksusowych mebli. Omenaa Mensah to prawdziwy człowiek renesansu, który każdej ze swoich pasji poświęca całe serce. Dlatego jesteśmy niezwykle szczęśliwi mogąc ogłosić współpracę JMB Design z marką Ammadora, w ramach której razem z Omeną stworzyliśmy dla Państwa kolekcję #LOVE.

#LOVE – piękno miłości 
Specjalnie dla sieci naszych salonów, Ammadora przygotowała swoją intymną kolekcję mebli do sypialni. Inspirowana dojmującym pięknem tego najwyższego z uczuć linia mebli wypełni dom jego słodką atmosferą.
Kolekcja charakteryzuje się  możliwością personalizacji części naszej oferty. JMB Design i Ammadora cenią sobie indywidualne podejście do Klienta, dlatego poduszki, pufy, krzesła i fotele możecie Państwo wystylizować według własnego uznania. Wystarczy, że prześlecie nam plik z wybraną grafiką, a my zadbamy o to, by znalazł się na meblu.

Zapraszamy do naszego salonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.