FLEXA przedstawia nowy, innowacyjny system regałów do pokoju dziecięcego - Shelfie   

We FLEXA wierzymy, że meble dla dzieci powinny towarzyszyć im przez całe ich życie. Nasza najnowsza kolekcja regałów FLEXA Shelfie została przygotowana z myślą o rosnącym dziecku i zaprojektowana tak, aby spełniać potrzeby dziecka w kolejnych latach jego rozwoju. FLEXA Shelfie została stworzona we współpracy z duńskim projektantem mebli Mortenem Georgsenem.

Regały, które rosną z dzieckiem

Poprzez burzliwe dyskusje z projektantem, niekończące się rozmowy z rodzicami i dziećmi, opiekunkami  i specjalistami rozwoju dziecięcego próbowaliśmy zdefiniować jak musimy zaprojektować nasz system do przechowywania, aby uzyskać funkcjonalny i uporządkowany pokój dziecięcy, odpowiedni zarówno dla dzieci jak i dla ich rodziców. Małe dziecko nie sięgnie tak wysoko jak nastolatek, otwory w szufladach chronią jego rączki, natomiast nastolatek potrzebuje stabilnych regałów na TV, sprzęt audio i miejsce dla swoich ważnych drobiazgów. Meble FLEXA są regulowane do wzrostu i łatwe do zindywidualizowania wg własnych wymagań.

Ukryj  i eksponuj!

Wiemy, że dzieci lubią eksponować to, co dla nich ważne: książki, filmy, rysunki czy kolekcje. Nowoczesny system regałów FLEXA Shelfie umożliwia doskonałą prezentację ukochanych przedmiotów każdego dziecka. Jednocześnie szeroka oferta szuflad, szafek zamykanych i pudełek pozwala utrzymać porządek i zachować równowagę pomiędzy tym co wyeksponowane a tym co ukryte.

Zaprojektowany z myślą o rosnącym dziecku, Flexa Shelfie to dobry design. 

Jest to wszechstronny system regałów wykonany z dobrego drewna sosnowego w czterech różnych wybarwieniach i wysokiej jakości MDF. Mocne drewniane nogi o zaokrąglonych krawędziach i  ażurowych półkach wnoszą nowoczesność skandynawskiego designu do pokoju dziecka. System można dostosować do swoich wymagań i przebudowywać w trakcie użytkowania, tak aby podążać za dzieckiem w jego rozwoju. 

Gdy twoje dziecko wyprowadza się i rozpoczyna życie samodzielnie, FLEXA Shelfie świetnie będzie się prezentować w nowoczesnym salonie. To właśnie rozumiemy przez ponadczasowy design.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.