Zawieś to! Dodaj jeszcze więcej funkcji do łóżek FLEXA.

Aby pokój dziecka był urządzony funkcjonalnie, obok stylowych i rosnących z dzieckiem mebli powinny się w nim znaleźć również sprytne akcesoria, ułatwiające codzienne czynności. FLEXA od ponad 40 lat stoi na czele firm projektujących i wyznaczających trendy w branży mebli dla dzieci i znana jest ze swoich funkcjonalnych i modularnych kolekcji, podążających za zmieniającymi się potrzebami dzieci. Tej wiosny FLEXA wprowadza kilka nowych akcesoriów jeszcze bardziej uatrakcyjniających łóżka FLEXA.

Nowa kolekcja ClickOn składa się z nowoczesnego stolika na tablet, tradycyjnej tablicy, lusterka i półki – wszystkie zaprojektowane w duchu ponadczasowej uniwersalności i nowoczesnego design skandynawskiego. Akcesoria znakomicie będą pasować zarówno do pokoju mniejszych dzieci jak i pokoju nastolatków. 

Pokolenie ekranowych dotykowców nadchodzi! Najmłodsze dzieci – nawet jeszcze raczkujące- doskonale opanowały umiejętność korzystania z technologii cyfrowej a liczba użytkowników tabletów i smartfonów więcej niż podwoiła się na przestrzeni ostatnich kilku lat. FLEXA rozpoznała ten trend i wykorzystując swoją znajomość zachowań dziecięcych, opracowała funkcjonalny uchwyt do tableta do zamocowania na poręczy łóżka FLEXA. Dzięki temu dziecko będzie mogło uwolnić ręce i przygotować je do klaskania czy naśladowania postaci z ekranu lub też opierając się wygodnie na poduchach, pooglądać film lub posłuchać kołysanki do snu.

Pomóż dziecku odkryć w sobie Picasso! Lub po prostu – daj widoczne miejsce w pokoju aby zapisać termin najbliższej klasówki lub wycieczki szkolnej. Tradycyjna tablica do notatek odręcznych zawsze jest mile widziana w pokoju dzieci, również nastolatków. Lista rzeczy do zrobienia nigdy się nie kończy!!! Tablicę można zawiesić na poręczy łóżka lub na ścianie nad biurkiem. 

Jak wyglądam? Świetnie, jak zawsze ! Małe, okrągłe lusterko sprawdza się w pokoju małego dziecka, gdy uczy się mówić, ćwiczy zadania logopedyczne lub odgrywa role. O roli lusterka w życiu nastolatków nie trzeba tu chyba wiele pisać… Lusterko FLEXA można zawiesić na łóżku lub zamontować na ścianie.

Półka na drobiazgi lub lekturę. Aby ułatwić korzystanie z wysokich łóżek, żeby dziecko nie musiało za każdym razem schodzić z niego aby odłożyć  książkę lub inny ważny dla niego drobiazg, polecamy półkę do zawieszenia na poręczy łóżka lub do zamontowania na ścianie; Przedmiot odłożony będzie można sięgnąć stojąc na dole. Małe a cieszy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.