We FLEXA wierzymy, że produkty projektowane przez nas powinny być ponadczasowe, używane przez długie lata. Nasz nowoczesny skandynawski design taki jak w prezentowanych akcesoriach wniesie do każdego wnętrza odrobinę radości i zaskoczenia.

Awangardowa półka na książki Tiny Schmidt

Przedstawiamy nowoczesną, awangardową półkę na książki. Ten przedmiot to esencja nowoczesnego skandynawskiego designu stworzona we FLEXA we współpracy z duńską projektant Tiną Schmidt. Biały elastyczny sznur połączony z drewnianymi, idealnie wygładzonymi kulami z litego drewna i metalowym korpusem daje kontrastujący i przyciągający uwagę wygląd. Półka dobrze wygląda do eksponowania czasopism w pokoju nastolatka, ulubionego albumu malarstwa w salonie czy wykorzystywanej co dzień książki kucharskiej w kuchni.

Lampka Monty  Charlotte Høncke

Nowa lampka FLEXA Monty to nowoczesny styl  funky w wersji skandynawskiej. Zaprojektowana we współpracy z duńską projektant Charlotte Høncke, Monty występuje w wersji stojącej i w wersji na ścianę. Dostępna w pastelowych kolorach miętowym, różowym i w bieli. Rewelacyjnie łączy się stylem i odcieniami kolorów z pozostałymi meblami FLEXA. Można obrócić lamp Charlotte Høncke o 360 stopni.

Wysoki taboret Charlotte Høncke

Zaproś pomysłowość do siebie. Nowy wysoki taboret FLEXA znakomicie funkcjonuje jako stolik nocny, taboret do pokoju nastolatka, gdzie ma wiele różnych zastosowań, mały stolik kawowy w salonie lub ekstra stołek do jadalni. Jest dostępny w kolorach miętowym , różowym, żółtym i białym.

  

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.