Modułowa kolekcja mebli MOTION dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej skór naturalnych oraz najlepszych tkanin tapicerskich.

Charakteryzuje się wysokim, mięsistym oparciem, optymalną głębokością oraz wysokością siedziska. Dopełnieniem komfortu, jaki gwarantują meble MOTION, są funkcje "relaks" w wersji manualnej lub elektrycznej, barek z dwoma miejscami do chłodzenia napojów i podręcznym schowkiem oraz opcjonalnie, funkcja spania. Oryginalne łączenia i przeszycia na siedziskach oraz widocznie przepikowane oparcie sprawiają, że mebel ten znakomicie prezentuje się za równo w skórach naturalnych jak i różnego rodzaju materiałach, we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych. MOTION łączy w sobie dostojny wygląd i pragmatyzm, a "puszyste" poduchy zachęcają do długiego wypoczynku. W kolekcji dostępne są elementy wolnostojące: 
fotele, sofa 2,5 osobowa z funkcją spania oraz elementy modułowe, które pozwalają na konfigurowanie mebli, spełniających Państwa oczekiwania dotyczące wymiarów i funkcjonalności.

Oczywiście tylko w Ecclent meble!

ECCELENT meble
ECCELENT meble

Zobacz więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.