Niepowtarzalne łoże tapicerowane CASTELLO zachwyca swoją prostą linią i elegancją.

Wysokie wezgłowie w formie kwadratowych i prostokątnych paneli jest zwieńczeniem sypialni, w której najważniejszym meblem jest bez wątpienia CASTELLO. Subtelna, ukośna rama sprawia, że model ten jest unikalny i solidny, drewniana konstrukcja zapewnia wytrzymałość na lata.

Zapraszamy do Eccelent meble!

ECCELENT meble
ECCELENT meble

Zobacz więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.